شرکت آراد ماشین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در زمینه ماشین سازی و بازرگانی دستگاه های صنعتی و غذایی شروع کرده و تمام تلاش خود را از همان ابتدا در راستای رضایت مشتریان خود داشته است.

بخشی از رضایت مشتری در گرو کیفیت بالا و ساخت دستگاه و بخشی نیز در خدمات مطلوب ارائه شده به مشتریان است. آراد ماشین با شعار ” تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات ” تمام تلاش خود را در هر دو زمینه داشته است که با ارائه دستگاه های با کیفیت و خدماتی ویژه و مطلوب، بالاترین رضایت ممکن از مشتریان را کسب کند.
هدف آراد ماشین، طراحی، تولید و عرضه دستگاه هایی متفاوت، با کیفیت عالی و کارایی بالا است.

شرکت آراد ماشین در راستای خدمت به صنایع فعال در زمینه تولید و بسته بندی مواد غذایی گام نهاده است. این کمپانی با در نظر گرفتن کیفیت بالا در طراحی، ساخت و اجرای خطوط تولید و با ارائه خدمات و مشاوره کارآمد، که موفقیت مشتریان شرکت را تضمین می کند، تا امروز با قدرت و مسلط بر اهداف خود به شما عزیزان خدمت رسانی کرده است.

شرکت آراد ماشین، کاملا دقیق و تخصصی قطعات لازم برای ساخت دستگاه ها را انتخاب کرده و تجربه ای متفاوت از کیفیت را ارائه می هد.
آراد ماشین، با کمال میل، به شما دوستان عزیز خدمت کرده و تا به امروز، رضایت مشتریان از پاسخگویی، مشاوره و پشتیبانی ما، کاملا مثبت است.
ما تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات را ارائه می دهیم!

فهرست